Caravaning w Łebie

Caravaning w łebie

Wakacje zbliżają się nieubłaganie, a więc jest to dobry czas, by powoli zacząć się do nich przygotowywać. Jeżeli do tej pory nie wpadliśmy na pomysł, gdzie chcielibyśmy się wybrać tego lata – może warto skorzystać z opcji wypożyczenia kampera i udać się do wielu miejsc podczas jednej podróży?

Zalety caravaningu

Caravaning w Polsce z roku na rok staje się coraz popularniejszym sposobem na podróżowanie. Polega na kupnie lub wynajęciu kampera i wyruszeniu w nim z rodziną lub znajomymi w trasę. Są dwie opcje: podróż w nieznane lub podróż we wcześniej zaplanowane miejsce. Tak naprawdę nic tu nie ogranicza podróżujących, gdyż wszystko, co potrzebne zawarte jest w przyczepie, którą się przemieszcza. Większość turystycznych miejscowości nadmorskich, górskich czy mazurskich przepełniona jest polami caravaningowymi i namiotowymi, dlatego ze znalezieniem miejsca na postój nie ma najmniejszego problemu.

Szeroki wachlarz możliwości

Planując wakacje kamperem, turyści mają wiele możliwości. Mogą zmieniać miejsca, kiedy tylko mają na to ochotę, mogą przedłużać/skracać swoje wakacje oraz korzystać z uroków tych mniej obleganych miejscowości. Dodatkowo, jest to idealna opcja dla wszystkich tych, którzy preferują podróżowanie tanim kosztem.

Takie wakacje to na pewno wielka atrakcja dla tych, którzy pierwszy raz wybierają sposób podróżowania kamperem. Warto jednak dobrze się do nich wcześniej przygotować. Jeżeli planujemy uprawiać sporty, warto zabrać ze sobą rowery, rolki lub kijki. Jeżeli planujemy zwiedzić ciekawe miejsca – warto przygotować sobie trasę i atrakcje, które trzeba po drodze zobaczyć. I co najważniejsze – nie należy się bać. Caravaning w Polsce jest coraz bardziej popularny, dlatego też miejsca kempingowe są bardzo dobrze przygotowane na sporą część turystów, więc na miejscu możemy też skorzystać z mnóstwa rzeczy, których akurat zapomnieliśmy.

Caravaning w Łebie

Miejscem, które przyciąga turystów z różnych stron Polski jest bez wątpienia Łeba. Latem przepełniona jest turystami, w związku z czym hotele i pensjonaty mają dużo wyższe ceny niż poza sezonem. Decydując się więc na caravaning w Łebie można trafić na miejsce kempingowe, np. w ośrodku InterCamp'84, który jest aktualnie największym obiektem przeznaczonym dla kamperów. To miejsce idealne dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą. Przebywanie na świeżym powietrzu, bliskość morza i pięknej plaży, mnóstwo terenów do rekreacji i uprawiania różnych sportów sprawia, że miejsce to zyskało już rzeszę stałych klientów.

Oferta InterCamp’84 jest idealnie skrojona pod podróżujących kamperami. Pełne zaplecze sanitarne, kuchnia z jadalnią, gniazdka elektryczne, możliwość skorzystania z pralki, suszarki czy żelazka, a także możliwość zrobienia zakupów w sklepie spożywczo-monopolowym na terenie ośrodka to ważne cechy pola caravaningowego.

Atutem są też dodatkowe atrakcje, takie jak wydzielone miejsce na ognisko czy miejsce do gry w siatkówkę i ping-ponga, a dla najmłodszych – plac i pokój zabaw oraz sala TV. Ośrodek zapewnia także bezpłatny, szybki internet bezprzewodowy.

Aby zapewnić prywatność swoim gościom, InterCamp’84 zadbał o to, aby pole caravaningowe i namiotowe było podzielone na otoczone zielenią sektory. Przyczepy stoją więc w cieniu i nie nagrzewają się, a w razie gorąca można schronić się przed słońcem.

Przeczytaj nasz poprzedni artykuł: Domki kempingowe w Łebie.

Comments are closed.