Pole namiotowe Łeba blisko morza – dlaczego warto wybrać się pod namioty?

Wydawać by się mogło, że namiot nie może być przyjemnym sposobem na spędzanie wakacji. Jak można czerpać przyjemność ze spania na ziemni, bez ogrzewania i bieżącej wody „pod ręką”? Otóż wybierając doskonale zorganizowany ośrodek wszystko jest możliwe!

Wiele negatywnych opinii dotyczących spania pod namiotem to niczym niepoparte mity, które nie mają żadnego związku z rzeczywistością. Przy niewielkim nakładzie finansowym i odrobinie poszukiwań można znaleźć miejsce w doskonałej lokalizacji, ze świetną infrastrukturą, które totalnie zmieni nasze myślenie na temat wakacyjnego wypoczynku pod namiotami.

Dlaczego warto wybrać pole namiotowe?

Decydując się na urlop nad morzem wiele osób myśli o tym, by mieć pokój w wygodnym hotelu. Oczywiście ile ludzi, tyle upodobań – można spędzać wakacje także w ten sposób, jednak wybranie namiotu to ogromna ilość zalet, które warto wziąć pod uwagę rozważając letni wypoczynek nad morzem.

Pole namiotowe blisko morza, na przykład w Łebie, to przede wszystkim ogromna oszczędność w porównaniu do miejsca w hotelu czy pensjonatu. Koszt dobowego zakwaterowania to nawet kilkanaście złotych za dobę, w przypadku namiotu dwuosobowego. Dodatkowo należy pamiętać, że żadna inna kwatera nie da nam tak bliskiego kontaktu z naturą, jak właśnie nocleg pod namiotem, która jest przecież jednym z największych plusów, które przyciągają ludzi nad morze. Nie ma nic piękniejszego niż budzenie się o poranku, słysząc w szum morza. Żaden inny sposób wypoczynku wakacyjnego nie da tak dużej szansy na to, by móc odetchnąć świeżym powietrzem i zaznać chwili spokoju.

Wielu z nas uważa, że pobyt na polu campingowym to raczej survival niż wypoczynek. Nic bardziej mylnego – nowoczesne pola namiotowe w Łebie posiadają pełne zaplecze sanitarne, z dostępem do toalet, prysznicy, kuchni, a także miejsc służących rozrywce: basenu, boiska do siatkówki, sali tv czy miejsca na ognisko. Punkty wyznaczone do rozbicia namiotu są od siebie oddzielone zielenią, aby dać odpoczywającym odrobinę prywatności, goście nie tłoczą się więc „jeden na drugim”.

Pole namiotowe blisko morza w Łebie – gdzie warto się zatrzymać?

Skoro wiadomo już, że wakacje pod namiotem nad morzem to doskonały sposób na to, by spędzić urlop w nieco inny sposób, warto zastanowić się, gdzie pojechać. Idealnym miejscem na biwakowej mapie polski jest Łeba. Znajdujące się blisko morza pole namiotowe InterCamp’84 to jedno z najstarszych o największych campingów w okolicy, co po przyjeździe jest widoczne już na pierwszy rzut oka. Wprowadzone tu udogodnienia i usprawnienia bezpośrednio przekładają się na wygodę i komfort pobytu gości, którzy zawsze wyjeżdżają stąd zadowoleni.

Comments are closed.