Oferty dla grup

🆕 Na terenie campingu mogą przebywać tylko osoby zameldowane. W celu identyfikacji gości konieczne jest założenie opasek. Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia w naszej pięknej Łebie!

Realizujemy Polski Bon Turystyczny

🆕 Na terenie campingu mogą przebywać tylko osoby zameldowane. W celu identyfikacji gości konieczne jest założenie opasek.

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia w naszej pięknej Łebie!

Holiday Resort & Camping InterCamp’84 zaprasza serdecznie młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz licealnych wraz z opiekunami, studentów oraz wszelkie grupy nieformalne do zorganizowana na terenie naszego ośrodka Zielonej Szkoły, Biwaku, Wycieczki, Zlotu, Rajdu lub innego rodzaju wyjazdu integracyjnego.Jesteśmy największym ośrodkiem domków letniskowych w Łebie.

Zapewniamy obsługę gastronomiczną w pełnym wymiarze, oraz organizację imprez okolicznościowych.

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw, a dla młodzieży i dorosłych boisko do gry w siatkówkę plażową oraz stół do ping-ponga. Ponadto dysponujemy salą bankietową, wydzielonym miejscem na ognisko, oraz w razie niepogody, pokój zabaw dla dzieci.

Do wyceny pobytu grup zorganizowanych podchodzimy indywidualnie, prosimy o kontakt pod nr telefonu: 503-041-838 lub e-mail: recepcja@intercamp84.eu