Oferty dla grup

Intercamp84 – bezpieczeństwo podczas pobytu Gości❗️

Decydując się na wypoczynek w naszym Ośrodku możecie być pewni, że w ramach naszych usług będziemy zachowywać potrzebne środki ostrożności i higieny, tak aby Wasz wypoczynek był bezpieczny i komfortowy!

ℹ️ Informujemy, że w naszym obiekcie wdrożyliśmy specjalne zasady bezpieczeństwa zgodne z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, a ponadto:
✔️ spełniamy wszystkie wymagania WSSE oraz zalecenia Ministra Rozwoju,
✔️ udostępniamy ogólnie dostępne płyny do dezynfekcji rąk,
✔️ nasz przeszkolony personel przestrzega i pilnuje zasad higieny,
✔️ domki oddalone są od siebie o 2-4 metrów,
✔️ po wizycie każdego z Gości nastąpi dezynfekcja całego domku,
✔️ domki dają możliwość częstej naturalnej wentylacji,
✔️ zgodnie z wytycznymi Ministra Rozwoju wyłączyliśmy z użytkowania przez naszych Gości części wspólne – salę TV i salkę zabaw dla dzieci,
✔️ teren otwarty w obszarze 4 ha,
✔️ brak zatłoczonych miejsc,
✔️ teren ogrodzony zielenią.

🆕 Na terenie campingu mogą przebywać tylko osoby zameldowane. W celu identyfikacji gości konieczne jest założenie opasek.

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia w naszej pięknej Łebie!

Holiday Resort & Camping InterCamp’84 zaprasza serdecznie młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz licealnych wraz z opiekunami, studentów oraz wszelkie grupy nieformalne do zorganizowana na terenie naszego ośrodka Zielonej Szkoły, Biwaku, Wycieczki, Zlotu, Rajdu lub innego rodzaju wyjazdu integracyjnego.

Jesteśmy największym ośrodkiem domków letniskowych w Łebie.

Zapewniamy obsługę gastronomiczną w pełnym wymiarze, oraz organizację imprez okolicznościowych.

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw, a dla młodzieży i dorosłych boisko do gry w siatkówkę plażową oraz stół do ping-ponga. Ponadto dysponujemy salą bankietową, wydzielonym miejscem na ognisko, oraz w razie niepogody, pokój zabaw dla dzieci.

Do wyceny pobytu grup zorganizowanych podchodzimy indywidualnie, prosimy o kontakt pod nr telefonu: 503-041-838 lub e-mail: recepcja@intercamp84.eu